Kafeneja Jone: episodi 302 [ Gëzuar Viti Ri 2013]

Kafeneja Jone: episodi 302 [ Gëzuar Viti Ri 2013]

Dafina Zeqiri, ne lidhje me djalin e dajes?

Duket se viti qe sapo po mbyllet nuk mund te kaloje edhe pa nje tjeter thashethem per yllin e showbizit kosovar Dafina Zeqir: Dafina ne lidhje dashurie me Pellumbin, anetarin e bendit te saj. Po sa e vertete eshte kjo? Sigurisht qe pergjigjen me te sakte do ta marrim nga vete artistja: “Pellumbin e kam djalin e dajes, eshte pjese e ekipit tim, dhe me treguan qe nje gazete kishte shkruar qe jam ne nje lidhje me te. Keto jane thashetheme shume absurde per mua. Nuk i marr shume seriozisht keto shkrime, sepse e di qe per ta kjo eshte buke, eshte puna e tyre, plus qe thashethemet jane pjese e karrieres, pjese e kesaj bote. Vetem ndonjehere mund te ndodhe qe e teprojne, po nuk i jap rendesi…”. vipat.

Stupcat 2013 - Atifete Jahjaga - me Papuqe (Video)

Stupcat 2013 - Atifete Jahjaga - me Papuqe (Video)

Ky eshte njeriu qe zotron gjysmen e Botes...

Sheiku Hamad bin Jassim al-Thani Shpenzon nga 20 deri ne 30 miliarde dollare çdo vit per te blere ndermarrje, shtepi, toka ne te gjitha kontinentet. Ne 7 vjet ka akumuluar nje pasuri prej 627 miliarde dollaresh Keshilla e pare qe merr kur zbret ne Doha, ne Katar, eshte se “te gjitha rruget te çojne ne pallatin e prej mermeri te bardhe te sheikut HBj”. HBj eshte shkurtimi i Hamad bin Jassin bin Jabr al-Thani, 53 vjeç, me dy gra, 15 femije, dhe nje pasuri personale prej 3 miliarde dollaresh. eshte kusheriri i emirit Khalifa, prej 20 vjetesh minister i Jashtem dhe prej vitit 2007 edhe Kryeminister. Por mbi te gjitha eshte administratori i deleguar i “Qatar investement authority” (QIA), fondi sovran i emiratit te vogel, por ne vend te dyte per te ardhurat me te larta per person pas Lihtenshtenjit. E gjithe kjo pasuri rrjedh nga nafta (1.4 milione fuçi ne dite qe priten te ezaurohen pas 57 vjetesh) dhe mbi te gjitha nga gazi i lengshem (77 milione tone ne vit, 28 per qind e prodhimit boteror, ne ezaurim pas 300 vjetesh). Jo me kot gojet e liga thone: “Emiri Khalifa qeveris, sheiku Hamid eshte padroni i gjithçkaje”. Ne emiratin e tij, i rrethuar nga dhjetera truproja sheikut nuk mund t’i afrohet askush. Thone se punon nga 12 deri ne 15 ore ne dite. Ne keto kohe eshte shume i zene per te zgjidhur çeshtjen siriane, pasi pati nje rol aktiv ne pranveren arabe fale nje tjeter instrumenti ne duart e tij: televizioni “Al Jazeera”. Sheiku Hamad kalon shume ore çdo mengjes me Ahamd Mohammed al-Sayed, te riun 35-vjeçar, administrator i deleguar i “Qatar Holding”, i diplomuar ne ekonomi dhe me master te Doha, Boston, Londer dhe Paris. I besuari i tij, Al-Sayed, ka per detyre t’i beje nje sere propozimesh per te shfrytezuar mundesite e shkelqyera ne bote, sidomos tani qe kriza ekonomike dhe financiare ne Europe dhe SHBA ka bere qe çmimet e shitjes te bien shume. Jashte Katarit, Kryeministri-pronar vesh kostume super te shtrenjta te qepura nga rrobaqepesit me te mire londineze apo italiane. Fondi sovran i Katarit qe aktualisht administron pasurine qe vertitet te rreth 135 miliarde dollaret, ka ne buxhet çdo vit nga 20 deri ne 30 miliarde dollare per t’i shpenzuar neper bote ne pjesemarrjet e ndryshme, firmat me te medha te modes, hotelet luksoze ndermarrjet industriale, institucionet financiare, infrastruktura, pasurite e paluajtshme, ar dhe mbi te gjitha mijera hektare toke ne Azi dhe Afrike, ishuj te virgjer per t’u shnderruar ne hotele me 7 yje, por dhe lende te para per t’u shitur ne bursen e Çikagos. Ne klasifikimin e bere nga “Sovereign Wealth Found Institute”, me seli ne Las Vegas “Qia” renditet e 12-ta per te mirat materiale qe posedon edhe pse larg fondit sovran i Abu Dhabit (ADIA) qe ka nje pasuri prej 627 miliarde dollaresh dhe eshte investitori i dyte institucional ne bote pas Bankes se Japonise. Por nese ADIA eshte aktive nga viti 1976, fondi i Katarit u themelua vetem ne vitin 2005 dhe eshte konsideruar si me agresivi. Megjithate, te depertosh ne brendesi per te pares e si funksionin Qia eshte thuajse e pamundur. Por sekreti mund te superohet duke pyetur disa eksperte financiare qe punojne ne “CitY’ ne Londer, ne Zyrih dhe Gjirin Persik. Surpriza e pare eshte se Qia ka nje konsulent financiar shume prestigjioz: Credit Suisse. Ne kete banke, fondi i Gjirit ka investuar me shume se 3.1 miliarde dollare ne 2011-n, dhe ne shkurt te ketij viti bleu seline londineze. Bankieret e “Credit Suisse” jane marre edhe me blerjen e 10 per qind te “Porche Holding” dhe 17 per qind te “Volkswagen”, per nje shume prej 10 miliarde dollaresh, investimi me i madh i realizuar ndonjehere nga nje fond sovran ne Gjermani. Po “Credit Suisse” veproi si konsulent per veprimin e bere ne Londer ne maj te 2010-s, kur Qia, per 2.2 miliarde dollare u be 100 per qind padrone e magazinave “Harrods”. Sipas burimeve londineze, ambicia e Katarit eshte shnderrimi i kesaj marke ne nje zinxhir hotelesh luksoze. Greqia eshte gjithashtu ne listen e “gjuetise” per ishujt e saj: i pari qe perfundoi mes thesareve te Katarit eshte ishulli i mrekullueshem i Oxia-s, ne detin Jon, i paguar 5 milione euro, i pabanuar dhe shume afer Itakes. Londra terheq per tregun e saj imobiliar. Shard, grataçiela 72-kateshe me e larta ne Europe, fshati olimpik, “One Hyde Park”, lagjja e apartamenteve me te shtrenjta ne bote, “Chelsesa barraks”, Canary Wharf: gjithçka ka perfunduar plotesisht apo pjeserisht ne fondet katariane, pas blerjeve te fundit te 20 per qind te “London Stock exhange” dhe 20 per qind te zinxhireve te shperndarjes “Sainsbury’s”. Franca ka perfunduar ne syrin e familjes mbreterore te Dohas permes nje tjeter mjeti investimi: “Qatar Diar”, qe ne fillim te qershorit derdhi 623.2 milione dollare per nje kompleks luksoz ne Champ Elysee. Por “marrezite” nuk perfundojne ketu. Sheiku Hamad nuk shqetesohet shume per polemikat. Ne koken e tij prej kohesh zien ideja qe ndoshta do te realizohet shume shpejt: te bleje shtepine e ankandeve “Christie’s” qe do te kete lidhje me muzeun e Doha-s, aktualisht ne ristrukturim qe ka nje nevoje te deshperuar per kryevepra te muzikes moderne dhe antike. Sheiku Hamad bin Jassim al-Thani, 53 vjeç, Kryeminister dhe minister i Jashtem i Katarit eshte administratori i deleguar i “Qatar Investement authority”. Pasuria e tij personale eshte 3 miliarde dollare Perandoria Qia ka blere “One Hyde park”, lagjen e apartamenteve me te shtrenjta ne bote; ishullin e Oxia-s afer Itakes, nje pjese te “Valentino Fashion”, magazinat angleze “Harrods” dhe nje pjese te fshatit olimpik Rezervat e gazit 25 trilione metra kub, me shume se 15 per qind e rezervave boterore (prodhuesi i trete pas Rusise dhe Iranit), ka rezerva per 300 vjet Papunesia Ne vitin 2007 papunesia ishte ne shifrat 0.7 per qind, ne vitin 2012 kjo shifer shkoi ne 0.4 per qind. Emirati i vogel eshte i dyti ne bote per te ardhurat per person

Dojn me e rreh zezakun , kshyrne cka ju ban (video)

Dojn me e rreh zezakun , kshyrne cka ju ban (video)

Rita shfaq prapanicen (video)

Superylli shqiptar, Rita Ora, pas nje viti shume te angazhuar me koncerte, me realizimin e albumit dhe udhetimet e shumta, ka shfrytezuar kohen e lire per te pushuar. Rita ka shkuar ne Dubai per t’u ç’lodhur para turneut te saj Radioactive qe fillon me 18 janar. Rita serish ka treguar se pse eshte prej femrave me atraktive ne bote, duke shfaqur ne te njejten kohe dhe bukurine e pastert shqiptare. /Telegrafi/

Rrahje ne stacion te trenit dhe policia qfar ben shikojeni (VIDEO)

Rrahen brutalisht dy femra dhe pastaj dy burrat e tyre (VIDEO)

Sekretaresha me se'ksi qe keni pare (Video)

Sekretaresha me se'ksi qe keni pare (Video)

Genta Ismajli - E Kam Provuar (Me tekst)

Ne zemren time e lashe nje vend Te zbrazet veq per ty Ne rast se kthehesh dikur prane meje Te jeshe sigurt aty II Te tjeret thone se ka qene e shkruar T’mos jemi bashke n’kete jete Por dashuria s’besoj qe shuhet Kur ndihet me t’vertete Reef E kam provuar t’jetoj pa ty Me mall ne shpirt e me lote ne sy E kam provuar qe ti jap fund Por isha e thyer edhe me shume *** Kam provuar, t’harroj dikur Nje here e bera se bej me kurre E kam provuar vetem nje here Asgje pa ty me jo s’kishte vlere III Ne çdo moment po e pyes veten A do te shoh serish Jane disa gjera qe s’ti kam thene E qe duhet ti dish

Melja dhe Saranda

Melja dhe Saranda, ju pelqen kjo foto ? Sa Like merr kjo foto ?

Policia Sulmon Motren Muslimane Video

Kjo eshte rrahja ma brutale ndaj nje femre deri me sot!!!

Do tju ndalet fryma kur te shikoni...kete vajze!

Do tju ndalet fryma kur te shikoni...kete vajze!

E fut kryt ne prapanice te femres (Video)

E fut kryt ne prapanice te femres (Video)

Keshtu ndodh kur gjithe naten rri ne facebook (Video)

Keshtu ndodh kur gjithe naten rri ne facebook (Video)

Plaku nga Kosova 71 vjeqar behet Baba (VIDEO)

Kjo video qe do shinhi ne vazhdim eshte mjafte quditese dhe  intersante , pra qe nuk ndodhin shpesh. Nje 71 vjeqar eshte bere baba dhe ate per te 15-en here. Shikojeni videon me poshte:

Shenon futbollistja, dhe gjate festimit e heq fanelen.. dhe i shihen..

Shenon futbollistja, dhe gjate festimit e heq fanelen.. dhe i shihen.. :

Kafeneja Jone : (Promo) episodi 302

Kafeneja Jone : (Promo) episodi 302

Publikohet nje Video e Vali Corleone me Genten qe rezultoj me ndarjen e saj nga i dashuri !

Publikohet nje Video e Vali Corleone me Genten qe rezultoj me ndarjen e saj nga i dashuri !

Nora, ne krahet e tjeterkujt?

Mund te jene vargje nga kenga e saj me e re, por fjalet qe Nora ka postuar ne facebook-un e saj, i kane hap rruge spekulimeve per nje luhatje te qendrimit te saj ndaj lidhjes me Robertin. Ndoshta edhe jo pa arsye, pasi lajmi per shtyrje te marteses eshte ende i fresket.
“Te tjere na duan.. te tjere do duam.. me te tjere perfundojme!”, ka qene statusi i fundit i Nora Istrefit ne Facebook.
Dhe ne kete situate me se miri u gjind flirtuesi i femrave, Adnan Sinani i njohur si Andosi, i cili u be destinacion i Nores gjate mbremjeve te festave, sic shihet edhe ne foto. Ndersa, fansat me te pare foton kane komentuar verzionin e statusit te Nores si: “Mamaja dhe familja me duan, Robertin e dua por me Andosin perfundova!”
E dime se Andosi dhe Nora jane miqe, sikur Dafina dhe Ledri dikur, apo jo! Natyrisht, keto jane vetem fjale, dhe urojme qe Nora te perfundoj me ate qe e do me se shumti.

Hashim Thaqi - Gangnam Style Shqip, Video

Hashim Thaqi - Gangnam Style Shqip, Video

Ky eshre kerri ma i fort ne Bote! Shiko se qfare bene!

Ky eshre kerri ma i fort ne Bote! Shiko se qfare bene!

Tmerr: Shiko se qfare i bejn kti piloti si e vrasin ne Helikopter !!

Tmerr: Shiko se qfare i bejn kti piloti si e vrasin ne Helikopter !!.

Genta Ismajli gjysem e zhveshur rrezohet ne skene VIDEO

Genta Ismajli e zhveshur sic di ajo qe te jet gjithmone sensuale dhe te bie ne sy nga te tjerat kte here e kan marr m`sysh.Para pak kohesh u publikua nje video e Gentes,duke performuar ne skene ne Shkup,video ne te cilen Genta rrezohet duke kercyer.Kesaj rradhe vjen nje tjeter video e Gentes,e cila rreshqet duke ecur,menjehere pasi ngjitet ne skene.Shkak i renies kesaj here kane qene takat e larta.SHIKONI VIDEON:

Nora, e penduar për lidhjen e saj?!

Këngëtarja Nora Istrefi ka lënë përshtypje të jetë penduar me lidhjen e saj aktuale.
Sipas një postimi që ka bërë në rrjetet sociale, vërehet një luhatje në qëndrimin e saj rreth marrëdhënies me Robertin, edhe pse ky është vetëm një supozim dhe nuk ka asgjë konkrete.
“Të tjerë na duan, të tjerë do duam, me të tjerë përfundojmë!”, është shkrimi që Nora ka postuar edhe në Twitter edhe në Facebook. /Telegrafi/

Genta Ismajli “E kam provuar”

Genta Ismajli do publikoje nje kenge te re kete fundvit. Behet fjale per nje balade e cila titullohet “E kam provuar” nje kompozim i Virusit me tekst te Arsim Bunjakut dhe qe sic mesojme ka per te qene nje nder kenget me te dhimbshme te kenduara nga Genta.
Per kete kenge do te realizohet edhe nje videoklip, por do ju duhet te prisni edhe ca,sepse xhirimet ende nuk kane filluar. Nderkohe fansat e Gentes mund te degjojne premieren e kesaj kenge ne programin festiv “Ne rruge per 2013″ ne Klan Kosova. Suksese Genta!

Cilen jane kengetaret me te paguar per vitin e ri?? Video

Cilen jane kengetaret me te paguar per vitin e ri?? Video

Geti e fut ne loje te dashuren... ?! video

Getoar Selimi i famshmi Ghetto Geasy, pas “divorcit” me Ledrin e “Skillz-ave” i ka rënë fama në Kosovë dhe madje edhe qarqet e rrepërëve që i konsideronin Ledrin dhe Getin si modele. Për këtë arsye, dikur i apasionuar për të postuar foto me mikun e tij Ledri, së fundmi Getoari ka filluar që Ledrin ta zëvendësojë me të fejuarën e tij, Florenta e cila ka namin e një prej femrave më të bukura në Kosove,transmeton bluetooth. Getoari ka postuar foto të tij dhe të dashurës duke e cilësuar “dashuria ime” dhe njëkohësisht duke i bërë thirrje fansave për të dhënë pëlqimin e tyre për të dhe të fejuarën./

Bukuroshja kercen nga ura dhe shiko qfar i ndodh (Video)

Bukuroshja kercen nga ura dhe shiko qfar i ndodh (Video)

Wowww si eshte e mundur kjo?!

Wowww si eshte e mundur kjo?!

Ja vendi ku ndodhin aksidentet me se shepshti (Video)

Ja vendi ku ndodhin aksidentet me se shepshti (Video)

Vajzat bejne praktike se si te joshin djemt ne disko por dicka nuk shkon si duhet ...

Vajzat bejne praktike se si te joshin djemt ne disko por dicka nuk shkon si duhet ...

Kush i beri Tullace (Qel) Agnesa Vuthaj dhe Diellza Kolgecin?

Kush i beri Tullace (Qel) Agnesa Vuthaj dhe Diellza Kolgecin?

Keshtu duhet dridhur Botha, Shikone kete Video kercim senzacional !

Keshtu duhet dridhur Botha, Shikone kete Video kercim senzacional !

Ja se cilat jan vajzat qe tallen me Vali Korleonen (Video) !!!

Ne nje emision amator i cili emitohet veten ne internet dhe moderohet nga dy gazetare te reja sot kane komentuar rreth personazhit kontravest Valentino Corleone o cili ka hyre tani me edhe ne estraden shqiptare. Ato ne te gjithe kohen e kan ofenduar dhe e kane qeshur per menyren e vet, kurse ne fund e kane krahasuar edhe me te famshmin Lek Plepi per me teper ndiqeni videon.

Egjeli - STUPCAT 2013

Egjeli - STUPCAT 2013

Gezuar me Egjelin 2013 video

Gezuar me Egjelin 2013 video

Disa pitbulla sulmojne policine, shikojeni se qka ju ben policia (VIDEO)

Disa pitbulla sulmojne policine, shikojeni se qka ju ben policia (VIDEO)

Moderatorja kosovare Erleta Hoti kercenon gazetarin, Arian Çani!

Prezantuesja televizive, Erleta Hoti, së fundmi u përfol shumë nga mediat, kryesisht për lidhjen e saj me Kastro Zizon, një martesë që përfundoi sapo vajza e lindur nga kjo dashuri mbushi një muaj e gjysmë.
Ajo si duket është inatosur me një personazh të njohur televiziv shqiptar, drejtuesin e emisionit “Zonë e Lirë”, saqë e "kërcënon" me publikim të "mëkateve" që ky ka bërë në Kosovë.
“Dedikuar Arian Çanit. Po vazhdove me këto budallallëqe televizive, do kesh dhuratë për Vit te Ri një storie ekskluzive për të gjitha mëkatet e tua që ke bërë në Kosovë. Jo këtë vit, por sa herë që ke qenë këtu. Me foto, fakte dhe data. Kaq!”,  ka shkruar Erleta në rrjetin social Facebook.
 
Erleta para pak muajsh është divocuar nga këngëtari Kastro Zizo (Klevis Bega), i cili është mik i Arian Çanit, dhe njëri nga protagonistët më të shpeshtë të emisionit "Zonë e Lirë".
 
Supozohej se ndarja e Erletës me Kastron, ndodhi pas pjesëmarrjes së këtij të fundit në "Zonë e Lirë", ku kishte bërë sjellje të pahijshme, por kjo ishte hedhur poshtë nga Erleta:
''Është e vërtetë që jemi ndarë me Klevisin ende pa i mbushur vajza 2 muaj. Arsyeja e ndarjes nuk është ajo që interpretohej në media, për shkak të paraqitjes së tij tek emisioni ”Zonë e lirë”. E vërteta është se vetë Klevisi një natë para se të paraqitej në këtë program, më dërgoi një mesazh nga Tirana, duke më informuar se çdo gjë mes nesh ka mbaruar, pa asnjë arsye apo shpjegim konkret." /Indeksonline/

Nasero Valentino Corleone – Gezuar me Ujqit 2013 (Video e vertete 100%)

Nasero Valentino Corleone – Gezuar me Ujqit 2013 (Video e vertete 100%)


Fjolla Morines kameramani ja shikon te brendshmet ne video xhirime

Në emisonin “Zone e lirë” të udhëhequr nga Arian Cani, ishte musafire këngëtarja kosovare, Fjolla Morina. Në një moment këngëtares iu kërkua që të këndoj një këngë, por pastaj u zbulua diçka mes këmbëve të saj.
Kamermani, si duket ka qenë i fansionuar nga bukuroshja, si dhe ka arritur që të marrë një “dhuratë”, pasi “zogi” i Fjollës i’a mbylli syrin kamerës së tijë.(Betim Zeqiri/ORAinfo)

Rrahje brutale ne mes Shqipetarve dhe Serbve (Shqiptari si gjith jau q… robt)

Rrahje brutale ne mes Shqipetarve dhe Serbve (Shqiptari si gjith jau q… robt)

Video Tronditese: Gruaja me e holl ne bote, Peshon vetem 25 Kilogram.. Tmerr (video)

Video Tronditese: Gruaja me e holl ne bote, Peshon vetem 25 Kilogram.. Tmerr Valeria Levitina is the most anorectic woman in the world. At the age of 39 she weighs mere 25 kilograms!

Vajza 17 vjeqare ma e gjate ne Bote VIDEO

THE world’s tallest teen girl looks like she has a toy boy — but that’s because she’s 6ft 8in. Elisany da Cruz Silva, 17, towers over her 5ft 4in boyfriend as they take a romantic beach stroll. The construction worker said: “My friends say things like, ‘How do you hug her?’. I say, ‘There’s a way of doing everything’.” Elisany — an inch taller than Stoke City’s Peter Crouch — has a form of gigantism due to a tumour on her pituitary gland. She grew faster than her seven siblings from the age of 11 and hit 6ft 9in when she was 14. But her sudden growth caused pain in her limbs and joints./secoure www.thesun.co.uk

Genta Ismajlit per pak sa nuk i del "zogu" jasht brekve

Genta Ismajli per pak sa nuk i del "zogu" jasht brekve, eshte per tu quditur se sa provokative eshte bere kengetarja jone Genta Ismajli ne ditet e fundit, shikoni edhe ju keto foto dhe mund ta shihni edhe vete keto provokime jo bash te mira ne sy te publikut!

Shqiptarja ne Suedi tu e lu shoten edhe tu e dridh prapanicen (video)

Shqiptarja ne suedi tu e lu shoten edhe tu e dridh prapanicen (video)

Plaku ne darsem i cili ben nje skandal duke tentuar te... shikoni qfare ndodhe

Plaku ne darsem i cili ben nje skandal duke tentuar te... shikoni per qfar behet fjale

Gruaja e cila bie ne kafazin e Arushave, Shiko qfar i ndodh ?!

Gruaja e cila bie ne kafazin e Arushave, Shiko qfar i ndodh ?!

Shikoni si i kryen Oret ne Autoshkolle Bjondina (Video)

Shikoni si i kryen Oret ne Autoshkolle Bjondina (Video)

Ky tipi tu e sha me nane Vali Corleonen (video)

Ky tipi tu e sha me nane Vali Corleonen (video)

Nje kosovare tjeter bombardon me foto ne facebook!

Kosovarja tjeter qe bombardon me foto ne facebook, eshte kjo Xheraldina qe ka postuar foto te ndryshme provokative qe ka provokuar shumicen e mashkujve ne Kosove, Shqiperi dhe gjitha andej ku ka shqiptar! Shpresojm qe edhe juve do ju pelqejn keto foto te kesaj vajze te bukur bombastike!

Tuna: Shpati, tani eshte i imi

Kengetarja e hitit “I Asaj”, Tuna Sejdiu, duket se ia ka rrembyer Shpatin Aferdites, te pakten per nje kohe, te ciles me sa duket edhe ia tregon gishtin e mesem duke i thene “tash tjeter kush e ka”.

Natyrisht, kjo eshte nje shaka pasi e dime se Shpati dhe Tuna jane shoke te mire, por sot nuk eshte mbetur t’i besosh askujt. Dhe, a nuk ishte Shpati qe pak dite me pare i kendoi nje femre tjeter!/vipat/

ZONE E LIRE Fjolla Morina e nxjerr… Live ! Arjan Qani i thotë: “E pe si jau ngreve të gjithve” (VIDEO)

Ne emisionin Zone e Lire drejtuar nga arian Cani ne Televizionin Kombetar Tv Klan ku dhe shikueshmeria e ketij emisioni eshte shume e madhe, eshte e ftuar Fjolla Morina. Te gjithe e dine qe Cani here eshte thumbues, por dhe shum here transparent duke i thene gjerat apo dhe duke i kerkuar “Troç fare”, aq sa na ben te vetedijshem te mendojme se po i degjojme per here te pare ne nje televizion.
Ne videon qe do tju transmetojme ai i kerkon dicka gjate performimit te Fiolles e cila shfaqet me trupin e saj shum te bukur dhe shum thekthi, provokative dhe terheqese qe..Per me shume ju ftojme te ndiqni videon ne vazhdim...

Zhvishet Prezantuesja televizive gjate prezantimit te motit

Zhvishet Prezantuesja televizive gjate prezantimit te motit

Alarm ne veri te mitrovices (VIDEO)

Alarm ne veri te mitrovices (VIDEO)

Re te medha jane xhiruar keto dit ne Amerik, njerzit menduan se filloj perfundimi i Botes

Re te medha jane xhiruar keto dit ne Amerik, njerzit menduan se filloj perfundimi i botes

Kshtu bre shum e rujtme po dokesh?! Po KFOR-i po na run hahaha

Kshtu bre shum e rujtme po dokesh?! Po KFOR-i po na run hahaha
Allo baza?!! QAZA!!!!

Humor 2013 - Nan a u kan Baba QIshtu i Shkokerdhavt a Hahahah

Humor 2013 - Nan a u kan Baba QIshtu i Shkokerdhavt a Hahahah humor shum i bukur ja vlen te shikohet, humor 2013Fundi i botes, kamera e fshehur (VIDEO)

Fundi i botes, kamera e fshehur (VIDEO)

Shikoni ku i kontrollojne femrat keta dy polic! (Video)

Shikoni ku i kontrollojne femrat keta dy polic! (Video)

Dafina Zeqiri me ne fund me floke perfekte!


Sa here qethen e ekstejnshohen vipat nuk eshte e nevojshme te behet lajm,por kete here na pelqeu shume modeli i flokeve te Dafines e cila kohet e fundit i nderron centimeter pas centimetri.

Me ne fund duket apo te shpresojme se do zere karar me kete model i cili jo vetem qe i shkon shume, por eshte dhe nje model unik dhe i pa perdorur nga personazhet e tjera te njohura momentalisht.

Video tronditese ne Siri, ua prejne koken dhe ua vendosin mbi shpine (ju lutem nese jeni te dobet mos e shikoni)

Video tronditese ne Siri, ua prejne koken dhe ua vendosin mbi shpine (ju lutem nese jeni te dobet mos e shikoni)

GOLF 2 - Vozitet me uje !!! KURIOZITET nga KOSOVA

GOLF 2 - Vozitet me uje !!! KURIOZITET nga KOSOVA

Upss...policja kontrollon dy femra ne pjeset intime ne mes te rruges...(Video)

Upss...policja kontrollon dy femra ne pjeset intime ne mes te rruges...(Video)

LAJMI FUNDIT: Meteor te quditshem ne Australi,Ora Shenon 4:00 i mengjesit…

Lajmi qe po merr dhene ne te gjithe Australine dhe jo vetem,eshte se disa meteore te cuditshem dhe te rralle jane filmuar nga kamerat.Keto lloj meteoresh rralle shihen me sy te lire dhe jane kapur rastesisht nga kamerat e televizioneve lokale.
Menjehere pas filmimit,keto televizone ne mbare Australine kane publikuar lajmin.Atje ne keto momente ora shenon 4:00 i menjgesit dhe keto meteore jane filmuar rreth ores 2:30 te nates. Lajmi nuk eshte se perben ndonje risi te madhe,por po te shohesh daten ne kalendar ,te ben te frikesohesh me shume.Eshte pikerisht data 21/12/2012 ne Australi ne keto momente,date e cila eshte shumeperfolur si fundi i epokes se njerezimit,nga fisi i lashte Maya.

Ja se cfare i ndodh kesaj femre ne banjon e nje lokali ne Prishtine(VIDEO)

Ja se cfare i ndodh kesaj femre ne banjon e nje lokali...(VIDEO)

Meda - Hajt Se Te Vjen Prej Zotit 2013 (Video+shkarko Falas)

Meda - Hajt Se Te Vjen Prej Zotit 2013 (Video+shkarko Falas)

Genta pa te brendshme e tregon...

Këngëtarja, Genta Ismajli gjatë një xhirimi për një emision festiv të Vitit të Ri, siç dukët ia ka marrë ‘mentë’ këngëtarit Sabri Fezullahu, përderisa peformonin së bashku në një këngë.
Ajo për një moment ka zbuluar ‘zogun’ e saj, përderisa fustani i saj i hapur gjatë vallëzimit tregonte shumëçka.

Vali Corleone Vendos Te Publikoj Nje Pjes Te Videos Me Shkendije Mujaj (Foto+Video)

Sic ka lajmeruar me perpara qe Vali Corleone eshte aktori dhe ruajtesi i videos me Shkendije Mujaj . Vete Vali Corleone thote : Videon un e kom apsollut , por nuk e publikoj sepse ajo femer ska dinjitet me lutet mua qe ta publikoj , nuk e kuptoj ka moral kjo femer apo jo . ja se ca ben vali korleone shifeni me shkendijen edhe ka delaruar Megjithese ajo mund te sakrifikoj gjithcka vetem per pak fame , qofte edhe trupin e saj . Ne fund Vali shprehjet : Video nuk publikohet apsollut , por edhe mund te publikohet . Vargjet e mesiperme jan pak konfromentuese por ne jemi ne pritje qe ne momentin e pare te kesaj vidio qe ta trasmetojme per ju .

Shkiet e Drenasit Rrahin Policet e Kosoves !!! Shiko Videon

Shkiet e Drenasit Rrahin Policet e Kosoves !!! Shiko Videon

Kafeneja Jone: episodi 300 [ Episodi me i RI ]

Kafeneja Jone: episodi 300 [ Episodi me i RI ]

E zhveshin Vajzen me dhune para te gjithve, dhe e dhunojn SHIKO VIDEON

E zhveshin Vajzen me dhune para te gjithve, dhe e dhunoj, vertet nje video qe ka lan pa koment gjithe boten, nuk e di se qysh kan shpirt me ba kete sen????!!!!!

Gruja e Behxhet Pacollit nga Rusia !! Video Ekskluzive !!

Gruja e Behxhet Pacollit nga Rusia !! Video Ekskluzive !!

Darsma me qesharake qe keni pare ndonje here (video)

Darsma me qesharake qe keni pare ndonje here (video)

Upsss.. Kjo eshte Motra e Unikkatil-t

Upsss.. Motra e Unikkatil-t, po pra kjo eshte Donika motra e Viktorit, e cila ka postuar disa foto ne facebook mjafte te bukura nderkohe edhe te "qarta" per me shume shikoni fotot :)

Humor Shqip 2013 - Hajnat - Orhani, Bikimi etj Kafeneja Jone (Video)

Humor Shqip 2013 - Hajnat - Orhani, Bikimi etj Kafeneja Jone (Video)

Nje qytetar ja le amanet Ramushit: Mos e hup veten me u ba me Thacin (VIDEO)

Nje qytetar ja le amanet Ramushit: Mos e hup veten me u ba me Thacin (VIDEO)

Skandal ne Shqiperi – babai perdhunon 2 vajzat njeheresh dhe i filmon. Histori Shokuese

Kucove : Familja me e tronditur sot eshte ajo e  I.G , keto jane inicialet  e kryefamiliarit i cili ka perdhunuar 2 vajzat e tij ne menyre te pandalur gjate 4 viteve te fundit. Heren e fundit ai ka pordhunuar te dyja njeheresh dhe kjo nuk ka mjaftuar pasi ai i ka filmuar ato duke bere mardhenie intime. Vajzat gjithe kohes nuk kane folur gje me mamane e tyre dhe tani ato gjendet perpara dyerve te prokurorise . Ato kan akuzuar babain e tyre manjak per gjestet me to ne 6 vitet e fundit. A.G morta e madhe ka marre videon nga celulari i te atit dhe e ka parashtruar ne prokurori si prove materiale. E.G motra e vogel ka tentuar ta vrase me thike babain manjak por pa ja dale mbane.

Kosovarja tjeter qe bombardon me foto ne facebook!

Kosovarja tjeter qe bombardon me foto ne facebook, eshte kjo Xheraldina qe ka postuar foto te ndryshme provokative qe ka provokuar shumicen e mashkujve ne Kosove, Shqiperi dhe gjitha andej ku ka shqiptar! Shpresojm qe edhe juve do ju pelqejn keto foto te kesaj vajze te bukur bombastike!

Vetura qe ka startin me te shpejtin ne Bote (Video)

Vetura qe ka startin me te shpejtin ne Bote Nissan Skyline R32 (Video)

17-vjecari Sirian rrezikon jeten ta shpetoj nje Nenen e tij! (Video)

17-vjecari Sirian rrezikon jeten ta shpetoj nje Nenen e tij! (Video)

While in Aleppo, Arwa Damon gets exclusive footage of a Syrian during his act of heroism in rescuing a sniper victim.

Upss, Leonora Jakupit i dalin gjoksat !

Upss, Leonora Jakupit i dalin gjoksat !

Adelina Tahiri kopjon Tunen, prek „zogun“ (VIDEO)

Adelina Tahiri kopjon kolegen e saj Tuna qe duke kenduar prek zogun e saj. Kështu ndodhi ne nje program te vitit të ri, ku kengetarja nga Shkupi ka bere edhe disa levizje provokative.

Qikat tu u rreh midis Prishtines (te Bill Klintoni)

Qikat tu u rreh midis Prishtines (te Bill Klintoni)

Gena - O Gurbet 2013 New HIT

Gena - O Gurbet 2013 New HIT
Shkarko ketu ne MP3 --> Gena O Gurbet 2013

Noizy : Nuk me besoni qe Dafina Zeqiri eshte femer KURVE ?! Shikojeni videon e saj duke u …

Dicka e pazakonte ka ndodhur me kengetarin e mirenjohur Noizy ..Mbas konflikteve te njepasnjeshme me kengetaret Kosovare duket se i ka humbur durimi ..Noizy perpara te nxjerrjes se fotoje qe tregon momentin kur Dafina Zeqiri eshte duke u zhveshur ka deklauar :”Ju zocka e Kosoves ben mir ta mbyllni gojen perndryshe do ju degjeneroje te gjitheve , nqs vazhdoni te beni llaka llaka un do ju pub vidion kur Dafina Zeqiri kryhen mardhenie me Me Varrosin ( Antar te grupit OTR).
Ky ishte kercenimi paraprak i kengetarit te mirrnjohur Shqipetar ,  por duket se edhe pas kesaj deklarate Noizy ka pasur ngacmime nga pala tjeter cka e ka detyruar te nxjeri 1 pjese nga vidio qe tregon castin kulmor kur Dafina zberthen...

Kamioni bie ne nje thellesi te tmerrshme (shkaktari BORA)

Kamioni bie ne nje thellesi te tmerrshme (shkaktari BORA)

Ky eshte njeriu ma i fort qe rrehet rruges, shikoni si e myt njerin me ni boks!

Ky eshte njeriu ma i fort qe rrehet rruges, shikoni si e myt njerin me ni boks!

Disa te rinje duke shkatrruar skenen e se'ks partyt qe ishte organizuar ne prishtine, shikojeni videon (VIDEO)

Disa te rinje duke shkatrruar skenen e se'ks partyt qe ishte organizuar ne prishtine, shikojeni videon (VIDEO)

Babai shqiptar mbate si skllave fajzen e tij 12 vjeqare

Një ngjare e rende ka tronditur Italinë, pasi policia vendase ka zbuluar një rast abuzimi fizik me një vajze te mitur me baba shqiptar ne provincën Rapallo te Genovas. Sipas mediave vendase, 12-vjeçarja trajtohej si skllave nga i ati shqiptar dhe e ëma ekuoadoirane. Ngjarja është denoncuar ne polici nga një telefonues anonim, qe besohet se është një nder fqinjët e vogëlushes. Me te marre këtë informacion, forcat e rendit kane zhvilluar një kontroll ne apartamentin ku banonte vajza dhe e ka gjetur atë ne gjendje te rende psikologjike. Menjëherë pas kësaj, policia ka arrestuar babanë 37-vjeçar shqiptar, dhe bashkëshorten nga Ekuadori nen akuzën e keqtrajtimit te fëmijës dhe heqjes se paligjshme te lirisë. Nga hetimet e deritanishme, pasi është pyetur nga policia nen asistencën e psikologeve, e mitura shprehet se u shërbente për çdo gjë prindërve dhe dy vëllezërve te vegjël. Ajo tregon për ushqimet qe ishte e detyruar te hante dhe ndëshkimet qe merrte duke qëndruar me te brendshme ne ballkonin e shtëpisë. Aktualisht 12-vjeçarja dhe vëllezërit e mitur ndodhen ne një qendër sociale, nen asistencën e psikologeve.