Dafina Zeqiri, ne lidhje me djalin e dajes?

Duket se viti qe sapo po mbyllet nuk mund te kaloje edhe pa nje tjeter thashethem per yllin e showbizit kosovar Dafina Zeqir: Dafina ne lidhje dashurie me Pellumbin, anetarin e bendit te saj. Po sa e vertete eshte kjo? Sigurisht qe pergjigjen me te sakte do ta marrim nga vete artistja: “Pellumbin e kam djalin e dajes, eshte pjese e ekipit tim, dhe me treguan qe nje gazete kishte shkruar qe jam ne nje lidhje me te. Keto jane thashetheme shume absurde per mua. Nuk i marr shume seriozisht keto shkrime, sepse e di qe per ta kjo eshte buke, eshte puna e tyre, plus qe thashethemet jane pjese e karrieres, pjese e kesaj bote. Vetem ndonjehere mund te ndodhe qe e teprojne, po nuk i jap rendesi…”. vipat.