Genta Ismajli gjysem e zhveshur rrezohet ne skene VIDEO

Genta Ismajli e zhveshur sic di ajo qe te jet gjithmone sensuale dhe te bie ne sy nga te tjerat kte here e kan marr m`sysh.Para pak kohesh u publikua nje video e Gentes,duke performuar ne skene ne Shkup,video ne te cilen Genta rrezohet duke kercyer.Kesaj rradhe vjen nje tjeter video e Gentes,e cila rreshqet duke ecur,menjehere pasi ngjitet ne skene.Shkak i renies kesaj here kane qene takat e larta.SHIKONI VIDEON: