Fjolla Morines kameramani ja shikon te brendshmet ne video xhirime

Në emisonin “Zone e lirë” të udhëhequr nga Arian Cani, ishte musafire këngëtarja kosovare, Fjolla Morina. Në një moment këngëtares iu kërkua që të këndoj një këngë, por pastaj u zbulua diçka mes këmbëve të saj.
Kamermani, si duket ka qenë i fansionuar nga bukuroshja, si dhe ka arritur që të marrë një “dhuratë”, pasi “zogi” i Fjollës i’a mbylli syrin kamerës së tijë.(Betim Zeqiri/ORAinfo)