ZONE E LIRE Fjolla Morina e nxjerr… Live ! Arjan Qani i thotë: “E pe si jau ngreve të gjithve” (VIDEO)

Ne emisionin Zone e Lire drejtuar nga arian Cani ne Televizionin Kombetar Tv Klan ku dhe shikueshmeria e ketij emisioni eshte shume e madhe, eshte e ftuar Fjolla Morina. Te gjithe e dine qe Cani here eshte thumbues, por dhe shum here transparent duke i thene gjerat apo dhe duke i kerkuar “Troç fare”, aq sa na ben te vetedijshem te mendojme se po i degjojme per here te pare ne nje televizion.
Ne videon qe do tju transmetojme ai i kerkon dicka gjate performimit te Fiolles e cila shfaqet me trupin e saj shum te bukur dhe shum thekthi, provokative dhe terheqese qe..Per me shume ju ftojme te ndiqni videon ne vazhdim...