Rita shfaq prapanicen (video)

Superylli shqiptar, Rita Ora, pas nje viti shume te angazhuar me koncerte, me realizimin e albumit dhe udhetimet e shumta, ka shfrytezuar kohen e lire per te pushuar. Rita ka shkuar ne Dubai per t’u ç’lodhur para turneut te saj Radioactive qe fillon me 18 janar. Rita serish ka treguar se pse eshte prej femrave me atraktive ne bote, duke shfaqur ne te njejten kohe dhe bukurine e pastert shqiptare. /Telegrafi/