Pas 5 ditesh Gjendet Florian Beqiri, Arrestohen Rrembyesit

Sic eshte bere e ditur para 5 ditesh eshte rrembyer dymbedhjetr vjecari nga Shkupi Florian Beqiri. Ai eshte gjetur sot nga forcat speciale te Kosoves ne afersi te kufirit me Presheven. Ndaj Florianit rrembyesit nuk kan perdorur dhune. Rrembyesit jane 2 djem moshatr 17 vjecar nga shkupi me iniciale M.H dhe S.B/marel-news

Kafeneja Jone: episodi 306, episodi me i ri VIDEO

Kafeneja Jone: episodi 306, episodi me i ri VIDEO ky eshte episodi i sotshem i cili u shfaq ne RTK disa minuta me pare! ju deshirojm shikim te kendshem!

Plagoset rende Agoni i Babastars

E plotësuar – Reperi i BabaStars, Agon Sylejmani, ka hedhur kategorikisht poshtë informatat se atij mund t’i ketë ndodhur diçka, e aq më pak të jetë I plagosur. Ai shtoi se është në zyren e Babastars, duke punuar në projekte të reja.
Telegrafi kishte marrë informacione se Agoni ishte i përfshirë në një përleshje nga e cila ishte plagosur, mirëpo është reperi ai që i ka hedhur poshtë këto pohime. Ai thotë se është shëndoshë e mirë dhe është në zyren e ‘labelit’ duke punuar në projekte të reja.
“Këto informacione janë plotësisht të pavërteta. Jam tejet i indinjuar me faktin se si dikush tenton të luajë me emrin tim dhe jam tejet i shqetësuar nga këto gënjeshtra”.
“Të gjithë janë shqetësuar. Familjarët, shoqëria ime dhe madje edhe fansat. Që të gjithë mund të më gjejnë në zyre, jam duke punuar në projekte të reja. Të gjithë duhet të jenë të qetë”, ka deklaruar Agoni për Telegrafin. /Telegrafi/

Kishe une bukuroshe, kqyr qka bon kjo qika me kerr Video

Kishe une bukuroshe, kqyr qka bon kjo qika me kerr Video
Nëse ju të shihni këtë në rrugë, për të çuar vetëm pas saj dhe për të mbajtur një distancë të paktën 30 metra

Reagimi ma i shpejt i ndihmes shpejt Video

Reagimi ma i shpejt i ndihmes shpejt Video

Krenari ish i dashuri i Dafina Zeqirit gjeta nje Dafin tjeter por me Karakter

NEWS: Krenari ish i dashuri i Dafina Zeqirit gjeta nje Dafin tjeter por me Karakter


Serbet publikojne foto te Ramushit pas rrahjes me ruset

Nje organizate serbe, “Srpski Narodni Pokret”, ka derguar te shtunen fotografi te Ramush Haradinajt, ne adrese te mediave, te bera gjate vitit 2000 menjehere pas perleshjes se tij me trupat ruse te stacionuara ne Kosove. Ne fotot e publikuara shihet nje ushtar rus duke e “shoqeruar” Haradinajn me duar te lidhura, ndersa ne tjetren disa persona te shtrire ne asfalt dhe ushtaret ruse me fytyra te mbuluara. “Komunikata” i eshte derguar edhe Kryeministrit te Serbise Ivica Dacic, te cilit kjo organizate ia bene me dije se si “negociohet me terroristet”. Aty jepet edhe versioni i kesaj ngjarje ku thuhet gabimisht se gjithcka ka ndodhur ne Mushtishte afer Suharekes. Sic dihet perplasja ka ndodhur ne magjistralen Prishtine-Peje ne afersi te Klines. “Njesia ruse pjese e KFOR-it kishte ndale nje veture me terroriste te armatosur ne mesin e te cileve ishte edhe Haradinaj. Pasi qe shume shpejte jane mposhtur dhe carmatosur Haradinaj i ka thene parashutistit rus se eshte xhudist dhe se do te bisedonin ndryshe po te mos ishte ai armatosur”, thuhet ne njoftimin e kesaj organizate nacionaliste serbe. Me pas aty theksohet se ushtaraku rus ka urdheruar qe t’i zgjidhen duart Haradinajt dhe ka filluar dueli mes tyre te cilin sipas kesaj organizate e ka fituar rusi. Kjo organizate tashme i ka nxjerre ne shitje keto fotografi.

Xhandarmëria serbe futet në territorin e Kosovës

Pjesëtarë të xhandarmërisë serbe kanë kaluar të enjten Portën numër 1 të kufirit Kosovë-Serbi dhe kanë hyrë qindra metra brenda territorit kosovar. Dëshmitarë të rastit i kanë thënë gazetës se ata kanë qëndruar për disa orë në territorin e Kosovës. E hyrja e pjesëtarëve të xhandarmërisë serbe, qindra metra në thellësi të territorit të Kosovës, thuhet se është bërë me qëllim të “mbrojtjes” nga ndonjë sulm të Portës 1, të pikëkalimeve kufitare mes Kosovës dhe Serbisë, shkruan koha. Ndërkaq, qeveria e Kosovës nuk ka qëndrim për aksionin e xhandarëve fqinj.

Rrotullohet një autobus me 65 nxenes nga Prishtina

Një autobus me 65 nxënës të shkollës së muzikës “Prenk Jakova”, në Prishtinë është rrokullisur derisa po shkonte në Prevallë.
Një person i pranishëm në vendin e ngjarjes, i cili kishte dalë për t’u ofruar ndihmë, ka thënë për Kosovapress se autobusi me 65 nxënës është rrokullisur derisa po shkonte në Prevallë. Sipas tij, nxënësit të cilët gjendeshin në autobus kanë marrë lëndime, mirëpo janë jashtë rrezikut për jetë.
Dëshmitarët i kanë thënë KTV-së se autobusi që po barte nxënësit ka rrëshqitur nga rruga në një kthesë. Në vendin e aksidentit kanë dalë të gjitha njësitet përkatëse policore të cilat po merren me rastin.
Ndryshe, nxënësit e lënduar, tashmë gjenden në Shtëpinë e Shëndetit në Shterpcë, ku kanë marrë ndihmën mjekësore. /Telegrafi/

Shiko se qka i ndodhe kesaj femre tu shenu sms VIDEO

Have not said in vain that one sees guess ...
This woman, as she was focused on the message that he wrote her loved ones, do not see what's in front of me and ... falls into a water channel.

Nuk kanë thënë kot se njeriu sheh me mend...
Kjo femër, teksa ishte e përqendruar në mesazhin që ia shkruante të dashurit e saj, nuk sheh çfarë ka para vetes dhe... bie në një kanal me ujë.

Vetura + bukuroshja

Gearhead Girl Sarah Leann goes for a bikini ride in a 1200 Horsepower TWIN TURBO Lamborghini Gallardo (Enhanced by Late Model Racecraft) SUBSCRIBE to be a director for the next flick. COMMENT YOUR IDEAS!

Dafina Zeqiri vjen me nje klip te ri VIDEO

Dafina Zeqiri brings to market a very nice clip with a song of good text, her fans eagerly awaited the publication of this video which was released today, the clip is made ​​of a Kosovar company, a pleasant sight.

Dafina Zeqiri sjell ne treg nje klip mjafte te bukur me nje kenge e tekst te mire, fansat e saj priten me padurim publikimin e kesaj video e cila u publikua sot, klipi eshte punuar nga nje kompani kosovare, shikim te kendshem.

Albanian girlfriend in the park, see what makes the proposal (VIDEO)

Albanian girlfriend in the park, see what makes the proposal (VIDEO)

Babai e rrah femijun e tij pa kurfar arsye midis qytetit (sa gjynah)

The father beat his child without any reason between the city (as sin)

A muni me besu qe kjo eshte Linda Halimi?

Kush ka me dyshime tek Linda dhe Qendra e saj e dobesimit? Nuk ka pritur gjate Linda dhe gezimin e kenaqesine e saj e ka ndare me te gjithe fans-at e saj ne FB, te cilet nuk jane te paket. E pra kjo eshte edhe prova me e mire se cfare mund te arrihet ne kete qender, ku per te arritur ke suksesi duhet vetem pune, pasion, deshire. Linda Halimi, kengetarja simpatike kosovare ka postuar ne faqen e saj ne FB, disa foto te vetat. Sigurisht qe ka shume vend per ty cuditur, ndryshimi eshte sa i dukshem, aq edhe pershtypje lenes, pasi performanca fizike e saj ka ndryshuar teresisht. Linda eshte shnderruar ne nje vajze elegante, shume e ndryshme nga vajza qe pak kohe me pare fitoi edhe nje nga eventet me me emer ne fushen e muzikes.

Who doubts Linda and her weakness Center?No waiting during Linda and enjoyment of the pleasure it has shared with all of her fans at FB, which are not few. Well this is the best evidence of what can be achieved in this center, that to achieve success you need only work, passion, desire. Linda Halimi, Kosovo charming singer has posted on its website on FB, some photos of their own. Of course there is much room for you wonder, the difference is as obvious as they lenes impression, as her physical performance has changed completely. Linda has become a stylish girl, very different from the girl who some time ago also won one of the most prestigious events in the field of music.

A muni me besu qe kjo eshte Linda Halimi?

Kush ka me dyshime tek Linda dhe Qendra e saj e dobesimit? Nuk ka pritur gjate Linda dhe gezimin e kenaqesine e saj e ka ndare me te gjithe fans-at e saj ne FB, te cilet nuk jane te paket. E pra kjo eshte edhe prova me e mire se cfare mund te arrihet ne kete qender, ku per te arritur ke suksesi duhet vetem pune, pasion, deshire. Linda Halimi, kengetarja simpatike kosovare ka postuar ne faqen e saj ne FB, disa foto te vetat. Sigurisht qe ka shume vend per ty cuditur, ndryshimi eshte sa i dukshem, aq edhe pershtypje lenes, pasi performanca fizike e saj ka ndryshuar teresisht. Linda eshte shnderruar ne nje vajze elegante, shume e ndryshme nga vajza qe pak kohe me pare fitoi edhe nje nga eventet me me emer ne fushen e muzikes.

Fisnik Ismajli e shan me nane Hashim Thaqin ne Publik

Deklarata e kryeministri Hashim Thaçi, se eshte turp per qytetaret e Presheves qe nuk ben perpjekjen me te vogel per ta mbrojtur lapidarin, e ka nervozuar forte Fisnik Ismajlin e Levizjes Vetevendosje. Ai permes faqes se tij zyrtare ne Facebook ka shkuar ‘zi e terr’ ndaj kryeministri Thaçi. “Kjo i tejkalon krejt, edhe ka disa minuta qe po mendohem se qysh me e e komentue kete idiotizem, i cili me nxorri prej takti. S'po merzitna as çka kane me thane njerezit, e as çka kane me thane mediat, por ti, Hashim Thaçi nuk je njeri. Me te quejte kurve, e ofendoj kurven. Ti s'e vlereson jeten e njeriut. Ke vra shqiptare me doren tande, jane vra ushtare te UÇK-se per faj tandin, jane vra intelektuale shqiptare me direktivat tua. Ti s'njeh kufi per me i arrite qellimet e tua te felliqta edhe te shokeve tu te felliqte. Ta qifte Lugina e Presheves nanen n'pidh, i madh e i vogel, kurve mashkull”, ka shkuara Ismajli ne faqen e tij zyrtare ne Facebbok.

Kafeneja Jone : PROMO - Episodi 306 Video

Kafeneja Jone : PROMO - Episodi 306 Video

Thaçi: Lugina nuk beri as perpjekjen me te vogel per mbrojtjen e Monumentit

Është zhgënjim dhe turp i madh që liderët politikë dhe qytetarët e Luginës së Preshevës nuk bënë as edhe përpjekjen më të vogël për mbrojtjen e Monumentit të UÇPMB-së. Unë i udhëzova ata se si të veprojnë. Me këto veprime, Serbia po e demonstron dëshirën e saj për shkëmbim territoresh. Madje, këtë ide Ivica Dacic e ka përmendur edhe në Bruksel. Por ne i kemi planet dhe strategjitë tona me të cilat do t’i mundim ata, ka thënë kryeministri Hashim Thaçi.
Ai këto komente i bëri në një intervistë për gazetën “Express”, lidhur me ngjarjet e fundit në Luginën e Preshevës dhe bisedimet që po zhvillohen në Bruksel.
Thaçi shfaqet i zhgënjyer me mosveprimet e shqiptarëve të atjeshëm për mbrojtjen e monumentit, e po aq i indinjuar tregohet edhe me veprimet e dhunshme ndaj varrezave dhe monumenteve serbe në Kosovë.
Sipas tij, veprimet e fundit të Qeverisë serbe janë pjesë e skenarit për shkëmbim territoresh, derisa tregon se edhe Qeveria që ai drejton ka hartuar dokument dhe strategji për t’iu përgjigjur Beogradit. /Telegrafi/

Shikoni se si e godet nxensja mesuesen pas nje zenke te tyre (VIDEO)

Shikoni se si e godet nxensja mesuesen pas nje zenke te tyre (VIDEO)
Ky eshte nje skandal mjaft i madhe dhe me te vertete i rendesishem…
Ne nje kohe kur lobohet per ndalimin e dhunes ndaj femijeve dhe te rinjve kemi nje mesuese qe godet
Ne krahun tjeter kemi nje munges totale respekti ndaj brezit tjeter me te madh…

Adelina Berisha Qmend Fansat Ne Tirane Me Vithet e Saj VIDEO

Adelina Berisha Qmend Fansat Ne Tirane Me Vithet e Saj VIDEO
Adelina Berisha, bukuroshja kosovare do e ndezi atmosferen ne cdo vend ku shkon eshte e ditur. Kjo ka ndodhur edhe kete here teksa ajo kendonte ne nje pub ne Tirane. Te mos leme pa permendur se nje nga arsyet kryesor qe ndez atmosferen jane edhe vithet e saj, te cilat vleresohen si nder vithet me te bukura shqipetare

Gold AG - Mbahu 2013

Gold AG - Mbahu 2013 Gold AG lanson nje kenge kushtuar heqjes se lapidarit te UCPMB-se ne Presheve, aj shpreh asher mllefin e tij ndaj poshtetit serrb ne luginen e Presheves! Ne vazhdim e keni edhe video audio kengen "Mbahu"

Rexhep Tajjip Erdogan do e djegi gjithe Ballkanin ne qoft se mi prekni Shqiptaret

Rexhep Tajjip Erdogan ka kërcenuar me shpërbërje të Maqedonisë dhe gjithë Ballkanit nëse të drejtat e Shqiptarëve nuk merren parasysh.
Kryeministri turk Erdogan në një intervistë për kanalin shteteror turk deklaron se Turqia do të mbështesë vellezërit shqiptarë nëse do jetë e nevojshme edhe me trupa ushtarake. Ai shtoi më tej se populli shqiptar ka të drejten e vetevendosjes për krijimin e një shteti të madh Shqiptar, dhe se UCK nuk është organizatë rebele terroriste por vullneti i shqiptarëve për të mbrojtur trojet e tyre.
Erdogan ka kërcnuar me shpërbërje të maqedonise dhe gjithë ballkanit nëse të drejtat e shqiptarëve nuk merren parasysh. Ai shtoi se trupat kombëtare turke janë në gadishmëri dhe do ndihmojnë shqiptaret për çlirimin e trojeve shqiptare. Kjo deklaratë ka bërë që ministrat e jashtëm grek dhe serb të reagojnë ashpër

Rrembehet Florian Beqiri V!de0

Florian Beqiri, djaloshi dhjetevjecar nga Shkupi,qe u be i
famshem ne saje te kenges “Ngjyra e Kuqe” te cilen e kendon me
Adrian Gaxhen. Ai ndodhet ne Shkup pas angszhimeve qe ka pasur me
rastin e festave te Fundvitit. Sot rreth ores 16:30 disa burra me
maska kane zbritur nga nje makine e tipit “Range Rover” dhe kane
rrembyer Florianin. Ata kane bere thirrje se duam 100,000 euro per
ta kthyher !

see what made ​​this driver with this truck VIDEO

see what made ​​this driver with this truck VIDEO

KJO ESHTE E PAMUNDUR - shikoni qfar bene ky shofer me kete kamion VIDEO

Kqyrne qka bajn fmija kur jan vetum nshpi VIDEO


Hahaha shikoni cfare bejne femijet kur jane vetem ne shtepi

watch video shkatrrohet lapidari UCPMB-se pas heqjes nga Presheva

Here's how it destroyed the monument after removal from the center of Presevo: (
Bonn NOT LIKE: S ~ S H A R E ~
Monument located in the military base xhnadarmerise Cakanoce village, a small village at the entrance of Presevo

Ja si e shkaterruan Lapidarin pas heqjes nga qendra Presheves :(
MOS BONI LIKE :S ~ S H P e R N D A J E ~
Lapidari gjindet ne bazen ushtarake te xhnadarmerise ne fshatin Cakanoce, nje fshat i vogel ne hyrje te Presheves
Ne foto shihet qe eshte hequr nga Lapidari emblema e UÇPMB-se, ndersa demtime tjera nuk dihet a ka, Xhandaret thone se aksidentalisht emblema ra, ata monumentin e vendosen tek sendet e panevojshme.
Kliko mbi foto per ta zmadhuar!

watch video Ja si e shkaterruan serrbet Lapidarin UCPMB-se pas heqjes nga Presheva


Here's how it destroyed the monument after removal from the center of Presevo: (
Bonn NOT LIKE: S ~ S H A R E ~
Monument located in the military base xhnadarmerise Cakanoce village, a small village at the entrance of Presevo

Ja si e shkaterruan Lapidarin pas heqjes nga qendra Presheves :(
MOS BONI LIKE :S ~ S H P e R N D A J E ~
Lapidari gjindet ne bazen ushtarake te xhnadarmerise ne fshatin Cakanoce, nje fshat i vogel ne hyrje te Presheves
Ne foto shihet qe eshte hequr nga Lapidari emblema e UÇPMB-se, ndersa demtime tjera nuk dihet a ka, Xhandaret thone se aksidentalisht emblema ra, ata monumentin e vendosen tek sendet e panevojshme.
Kliko mbi foto per ta zmadhuar!

Kafeneja Jone: episodi 305 - Episodi me i Ri Video

Kafeneja Jone: episodi 305 - Episodi me i Ri

Kafeneja Jone: epizodi me i ri

Kafeneja Jone: epizodi me i ri, ky eshte epizodi i sotshem dmth epizodi i 305 ju urojm shikim te kendshem

Vazhdon hakmarrja per Lapidarin, rrenohet permendorja e partizaneve serb ne Viti (VIDEO)


Qytetaret e Vitise sot kane arritur qe te crrenjosin permendoren e viktimave te luftes se dyte boterore qe datonte qysh nga koha e Ish Jugosllavise. Sot paradite qytetaret e organizuar me ndihmen e eskavatorit arriten qe te shkaterrojne dhe demtojne kete permendore qe per dekada me radhe qendronte ne paktun e qytetit ne Viti, se bashku me bustin e deshmorit te kombit Nijazi Azemi.<br />
Gjate ketij akti, ishin te mbledhur me qindra qytetare te Vitise dhe vendbanimeve per rreth, te cilet me duartrokitje percollen aktin e rrenimit te kesaj permendroje qe permbante emrat e partizaneve serb te rene gjate Luftes se Dyte Boterore.

Kjo osht mnyra ma e fort per met dhan perparsi n'komunikacion VIDEO

Kjo osht mnyra ma e fort per met dhan perparsi n'komunikacion VIDEO
Nga kjo video mund te shihet nje djalosh qe nxjerr pistoleten dhe drejton kah vozitsi pas tij per me shume shiko vidoen ne vazhdim:

Tuna pa te brendshme (Foto)

Mbrëmë në, ‘X Factor’ Tuna pati veshur një fustan të kuq e shumë provokativ e që i zbulonte më shumë se që duhej.Ku në bazë të fotove shihet se Tuna nuk ka veshur të brendshme./fish media/

Halil Budakova Zbulon Dicka Qe Askush Nuk E Ka Ditur Deri Tash (Video)

Halil Budakova Zbulon Dicka Qe Askush Nuk E Ka Ditur Deri Tash (Video)
Artisti i Famshem Te Cilin e Njohim Te Gjith Shqiptaret Zbulon Dicka Qe Askush Deri Tani Nuk e Ka Ditur Per Me Shum Shikoni Videon

Prishen 27 permendore të varreve serbe në Kosove


Objekti i Komunës Paralele të Mitrovicës, është sulmuar rreth orës 20:40, me koktej molotovi, të cilat kanë shkaktuar dëme të vogla në objekt, ka thënë kryetari ilegal i Komunës së Mitrovicës, Krstimir Pantic.

Tanjugu raporton se incidenti ndodhi në prezencën e trupave të KFOR-it, të cilët, pasi qytetarët filluan të mblidhen, u tërhoqën nga vendi i ngjarjes.
Pantici tha se katër automjete të KFOR-it, pas incidentit, u tërhoq në pjesën jugore të Mitrovicës, duke deklaruar se siguria e objektit të komunës që nesër do të bëhet nga Mbrojta Civile.

Në varrezat ortodokse serbe në fshatin Kllokot afër Vitisë janë rrënuar 27 përmendore mbi varreza, njofton radioja serbe nga Kosova, KiM.

Sipas njoftimit, në varreza gjenden pjesëtarët e Policisë së Kosovës të cilët po e bëjnë hetimin e ngjarjes. Kreu i Komunës së re të Kllokotit, Sasa Mirkovic, i cili jeton në afërsi të këtyre varrezave, deklaroi se është i shokuar me këtë kat vandal.
Informatën e ka konfirmuar edhe drejtori i radios lokale të Kllokotit, Nikola Stolic, i cili tha se “ka informata për rrënimin e varrezës” dhe se atje gjendet policia, transmeton Koha Net.  
Lidhur me këtë ngjarje ka reaguar ashpër edhe Zyra për Kosovë e qeverisë së Serbisë, e cila ka kërkuar nga bashkësia ndërkombëtare që sa më parë t’i zbulojë dhe ndëshkojë aktorët e këtij akti vandal./Indeksonline/

VJEN REAGIMI (HAJGARJA) NGA SERBET: DO SULMOJM PRESHEVEN DHE PRISHTINEN (VIDEO)

VJEN REAGIMI (HAJGARJA) NGA SERBET: DO SULMOJM PRESHEVEN DHE PRISHTINEN (VIDEO)

Ish komandanti i UCPMB-se: Faleminderit Serbi!



Sot eshte dite historike per Lugine e Presheves. Per kete duhet ta falenderoj shtetin e Serbise. Lugina e Presheves nga sot do te jete pjese perberese e Kosoves, respektivisht e Shqiperise.

Keshtu e ka komentuar heqjen e lapidarit te UÇPMB-se, Orhan Rexhepi, ish komandant i UÇPMB-se, ne nje interviste dhene te perditshmes serbe Kurir, i cili kishte arritur para nderteses se Komunes disa minuta pasi qe pjesetaret e xhandarmerise serbe u larguan.

Ai ka thene se do te vinte edhe me heret, sepse jeton vetem rreth 200 metra larg lapidarit, por nuk ishte lejuar.

"Kishte gjithandej pjesetare te xhandarmerise. Dje e kam ditur se do ta rrenojne. Ne fakt, mbreme, kur u publikua lajmi i rrejshem se paskemi pranuar qe ta largojme vete", ka thene Rexhepi, transmeton Zeri.

Ai ka thene se tashme dihen hapat qe do t'i ndermarrin shqiptaret.

"Ekzistojne kuvendet e delegateve te shqiptareve te Presheves, Bujanocit e Medvegjes. Ekzistojne rregullore te ketyre kuvendeve. Te gjithe delegatet e kane doren e djathte te cilen mund ta ngritin dhe te votojne", ka thene ai.

Nderkaq, ai ka theksuar se kesaj radhe do te merren vendimet ne menyre paqesore, pasi qe, siç eshte shprehur ai, "une njehere e mora pushken dhe nuk ka me arsye qe ta beje te njejten gje serish".

Kur vajzat dehen gjithmone dikush perfiton nga rasti...shikoni se qka i bon ky djali Video

Kur vajzat dehen gjithmone dikush perfiton nga rasti...shikoni se qka i bon ky djali Video

Shikoni se qfar bejn vajzat shqiptare neper klube jasht Kosoves (VIDEO)

Shikoni se qfar bejn vajzat shqiptare neper klube jasht Kosoves (VIDEO)
Ne kete video jane paraqitur shum foto qe mun ti shihni ne vazhdim...

Sot xhandarmeria serbe e hoqi lapidarin e UÇPMB-se (Video)

Forca të mëdha speciale të xhandarmerisë serbe sot në orën 7.00 të mëngjesit kanë larguar lapidarin e dëshmorëve të UÇPMB-së të vendosur në qendër të Preshevës. Për realizimin e këtij operacioni ishin angazhuar forca të mëdha policore serbe. Nga ish tregu i vjetër e deri tek rruga që shpie deri tek qendra, në rrugën “Ramiz Sadiku” nga rruga e fshatit Rahovicë deri tek qendra dhe ajo që shpie rrugës për Gjilan, të gjitha rrugët kanë qenë të bllokuara nga mijëra forca speciale, transmeton Argetohu-Online.blogspot.com

Shikoni si i shpetoj sot ky njeri nje atentive per vrasje VIDEO

The leader of Bulgaria's opposition Movement for Rights and Freedoms, Ahmet Dogan, escaped an apparent assassination attempt Saturday while addressing a party congress in Sofia, local media reported. The attacker pointed a gun at Dogan, but was prevented from firing, according to the reports. While security wrestled with the attacker, Dogan was tackled to the ground by his bodyguards. The party, which mainly represents the Turkish minority in Bulgaria, had called the convention to elect a new leadership. Dogan, 58, has led the party since founding it in 1990. After taking part in the governing coalition, the party switched to the opposition following the 2009 elections, which were won by the conservative Gerb party of Prime Minister Boyko Borisov. Following reports of the attack, Borisov ordered Interior Minister Tsvetan Tsvetanov to attend the Movement for Rights and Freedoms congress.

Jo Vetem Zajmina nxjerr Zogun, Tashme Edhe Ronela Hajati nxjerr zogun V!de0

Jo Vetem Zajmina nxjerr Zogun, Tashme Edhe Ronela Hajati nxjerr zogun V!de0
Ja Dhe Ronela pas shume kohesh e nxjerr zogun e saj. . .
Shi koni Vi e don…

Ja qka bon Genta Ismaili kur e ndalon Policia (VIDEO)

Ja qka bon Genta Ismaili kur e ndalon Policia (VIDEO)
Si kalojnë këngëtaret e famshme në ndalesat e policës. Këtë më së miri e vërteton këngëtarja super e famshme shqiptare Genta Ismaili. Ajo u ndal nga një ekip i policës ku nuk kishte as leje as librezë qarkullim.

Rita perfundon xhirimet e klipit “Torn Apart”

Me të mbërritur në Tajlandë, Rita ORA bëri me dije edhe arsyet e vizitës atje. Madje në një foto të postuar në Twitter, përbri së cilës ajo kishte shkruar se ‘së shpejti do të vijnë gjëra të mira me Snoop’, Rita la të kuptohet se bashkëpunimi i saj do të bëhet hiq më pak se me reperin e njohur amerikan Snoop Doog i shndërruar së fundmi në Snoop Lion.
Dhe Rita, pas gjithsej katër ditë qëndrimi atje, ka bërë me dije se puna në shtetin e Tajlandës ka përfunduar. Ajo, pak para nisjes për në shtëpi ka postuar një tjetër foto në Twitter ku shkëlqen përkrah Snoop, foto kjo e cila është bërë gjatë xhirimit të klipit dhe bashkëpunimit të tyre më të ri.
rita-snop8
“Para se të shkoj në shtëpi. Këto 4 ditë të kaluara kanë qenë të mahnitshme! Ju falënderoj që më bëtë të shoh diferenca # nderime snoop”, ka shkruar mes tjerash këngëtarja shqiptare.

Musli Musliu Qysh ke mujt me ma nxi jeten ta qifsha at nan VIDEO

Musli Musliu Qysh ke mujt me ma nxi jeten ta qifsha at nan VIDEO
Ngone prej minutes 02:40 ... :)

Kafeneja Jone: (Promo) episodi 305

Kafeneja Jone: (Promo) episodi 305
Promo e episodit 301 i cili do te transmetohet me daten 21-Janar -2013 ne RTK ne ora 20:20

Del ne shitje telefoni me te cilin tradhtoni sa doni dhe nuk hetohni aspak nga partneri! V!de0

Del ne shitje telefoni me te cilin tradhtoni sa doni dhe nuk hetohni aspak nga partneri! V!de0
Në Japoni, një telefon bën të mundur ta tradhtosh partnerin apo partnerin më lehtësisht.
Për të gjithë “Casanova-t” e Japonisë, telefoni Fujitsu F-03 është zgjidhja “e duhur” për të tradhtuar lehtësisht. Çelësi është të japësh përshtypjen tek partnerja se nuk e përdorni shumë celularin. Me fjalë të tjera telefoni ju ndihmon t’i tregoni tjetrit se nuk keni asgjë për t’i fshehur, ndërkohë qe realiteti është shumë ndryshe.
Në përgjithësi femrat pëlqejnë të kontrollojnë telefonat e partnerit për të lexuar mesazhet apo për të parë telefonatat e dyshimta. Me “privatësinë” qe ka Fujitsu F-03-shi asnjë informacion i kërkuar nuk mund të dalë.
Po si e marrin vesh këta meshkuj nëse partneri tjetër ju ka shkruar? Ngjyra e telefonit dhe logoja ndryshon duke iu treguar se një person nga lista “rozë” ju ka dërguar mesazh. Ne këtë mënyrë ju mund ta lini pa frikë telefonin në tavoline dhe mos kini frikë se partnerja do t’iu zbulojë.
Telefoni Fujitsu F-03 nuk gjendet jashtë Japonisë, por në Shtetet e Bashkuara ekziston një aplikacion i ngjashëm me emrin CATE: Camm And Text Eraser (fshirësi i thirrjeve dhe mesazheve). Megjithatë edhe pse këto aplikacione të reja që favorizojnë tradhëtinë janë mjaft të kritikuara nëpër botë, kanë mjaft sukses

Blero shtrihet ne spital V!de0

Blero është shtrirë përkohësisht në spitalin e Prishtinës pas një sëmundje të lehtë.
Këngëtari ka postuar në faqen e tij në Twitter një foto të infuzionit të cilin e ka marrë, duke shkruar mbi të (në anglishte): “I sëmurë sërish, çka është kjo punë. Kam nevojë për pushim”.
Duket se moti i keq dhe lodhja nga angazhimi i tepërt ka bërë që gjendja e tij shëndetësore të përkeqësohet deri në pikën ku ai ka kërkuar ndihmën e mjekut.
Por për disa orë çdo gjë është kthyer në normalitet dhe Blero tashmë po gëzon atmosferën familjare në shtëpi.
Këngëtari kohëve të fundit është duke punuar shumë në albumin e tij të radhës, por edhe në projektet e këngëtares Dhurata Ahmetaj.
 

Publikohet nje foto jo e mire per Qiljeten, Arian Qani ja fut "pellumbin" permas...

Publikohet nje foto jo e mire per Qiljeten, Arian Qani ja fut "pellumbin" permas...
Ne promovimin e Librit “Enver Hoxha” te gazetarit Blendi Fevziu, mes qindra te ftuarish VIP politikane dhe gazetare, kane qene te ftuar dhe moderatori i ”Zone e Lire”  Arian Cani dhe kengetarja Ciljeta Xhilaga.Nje cast i pakendshem ka ndodhur ndermjet te dyvefotografi i mbremjes e ka kapur pa mendje Arianin duke qendruar ngjitur mbrapa trupit te Ciljetes me sy te mbyllura, ne pamje te pare fotoja tregon duart e Canit te futura ne xhepa e te mbeshtetur ne prapanicen e Ciljetes, e cila duket sikur e ka mendjen diku tjeter./shqiperia.ca

Kjo eshte Msuesja ma e bukur ne Kosove V!de0

Kjo eshte Msuesja ma e bukur shqiptare V!de0
Kjo foto eshte bere ne nje mbremje te matures ne njeren prej qyteteve te Kosoves!

Studentja e Ekonomis mardhenie se-ks-uale me profesorin per te kaluar vitin shkollor (VIDEO)

Studentja e Ekonomis mardhenie se-ks-uale me profesorin per te kaluar vitin shkollor (VIDEO)
Çdo gjë filloi për një bast midis shokëve.
Por, kjo kapricio basti është kthyer në super skandal me një video pornografike e cila përfshin një studente dhe profesorin e saj të filmuar duke bërë marrëdhënie se*su-ale!

Ai qe nuk beson ne Zot le ta sheh kete video

Ai qe nuk beson ne Zot le ta sheh kete video

Lufta ne Kosove - serbet tregojne si i kan vra shqiptaret (Video)

Lufta ne Kosove - serbet tregojne si i kan vra shqiptaret (Video)

Publikohet nje foto private e Genta Ismajlit "Genta ka shpija"

Publikohet nje foto private e Genta Ismajlit "Genta ka shpija"

Polici E Rreh Nje Femer Brutalisht, E Ben Per Spital, Shikoni Si I Shkon Gjaku

Polici E Rreh Nje Femer Brutalisht, E Ben Per Spital, Shikoni Si I Shkon Gjaku

Publikohet foto e Tunes ne nje Hotel...me kan ishte?

Publikohet foto e Tunes ne nje Hotel...me kan ishte?

Nora Istrefi bombardon fansat me Super foto v!d30



Nora Istrefi bombardon fansat me super foto v!d30

Shikoni se cfare i ben Gruas se Vet ky Person (VIDEO)

Shikoni se cfare i ben Gruas se Vet ky Person (VIDEO)

Vedati i Stupcave prezanton te fejuaren e tij V!de0

Vedati i Stupcave prezanton te fejuaren e tij V!de0

Video Ekskluzive: Rifshaqet publikisht AKSH-ja

Pas komunikates per media te Armates Kombetare Shqiptare, Kohavisioni ka siguruar edhe pamje filmike te nje takimi te pjesetareve te saj diku ne Kosove. Situata e krijuar ne Lugine te Presheves dhe ne pjesen veriore te Kosoves jane pikat te cilat diskutohen nga njerez qe e quajne veten eprore te AKSH-se. Me nje vendim te prere AKSH-ja kerkon mobilizim te te gjithe pjesetareve qe te jene te gatshem te mbrojne trojet shqiptare. Ata deklarohen se kane armatimin me modern te koheve te fundit dhe e prezantojne me shume nepermjet fotografive.

AKSH kerkon mobilizim te pjesetareve qe jane te gatshem per mbrojtje, ndersa ne xhirim urdhra jep personi qe thote te jete komandat i njesitit special Kobra. Ata thone se kane armatim modern, por ate e shfaqin permes fotografive.

Pas largimit te komandantit, takimin e vazhdojne te tjeret “me plane konkrete”.

“Nje pjese e marre persiper une, dy te tjeret per cdo situate te pergatitur”, degjohet te flitet ne xhirim, e po ashtu edhe se “snajperistet jane 24 ore ne vezhgim”.

KTV ka siguruar edhe nje faksimile te nenshkruar me 9 janar 2012 ne Vushtrri, nga “Komandant Kocaku” dhe “Komandant Klina”, ku kerkohet mobilizimi i pjesetareve te AKSH-se.

Paraqitje te AKSH-se, qofte me komunikata apo me xhirime, ka pasur edhe me heret, sa here ka pasur tensionime te situates me shqiptareve dhe te tjereve ne rajon, por gjithcka ka perfunduar me pompozitete mediale, per cka shumekush AKSH-ne e ka quajtur edhe “ushtri virtuale”./Indeksonline/

Ky ishte ushtari i UCK-se me lot ne sy, shiko jeten e tij sot

Ky ishte ushtari i UCK-se me lot ne sy, shiko jeten e tij sot

Shkendije Mujaj, skandalin e qon nga fotot e nxehta ne Video

Performancen e saj Shkendija Mujaj, e ka pare te udhes qe ta zhvendose edhe ne nje video te bere vete. Pasi i konsumoi c’ishin e mundur neper qindra foto, ajo nuk ndalet. Gjetja e fundit eshte videoja. Keshtu ne nje sekuence prej afro 4 minutash ajo autoxhirohet dhe videon e ka hedhur ne Youtube, ku dhe ka marre klikimet e para. Mesa kuptohet Shkendija nuk desheron te lere asnje mundesi pa perdorur per te prezantuar asetet e saj, te cilat duke mos ja ngrene hakun, i ka ne proporcione te lakmueshme.

Geti, Dafines... syte duq

Geti, Dafines... syte duq


Shikoni se qfar ndodh nese i shihen brekt nje femre (VIDEO)

Shikoni se qfar ndodh nese i shihen brekt nje femre (VIDEO)

Video ma e 3nt qe ka egzistu naj her ne Shiptari (Video)

Video ma e 3nt qe ka egzistu naj her ne Shiptari (Video)

Tirane – Vajza gjen mamane ne krevat me 4 te panjohur…Flet per kete ne media ( Video )

A.E , jane inicialet e te mitures qe pasi eshte kthyer nga shtepia e gjyshes ka gjetur mamane e saj ne krevatin bashkshortor me 4 te panjohur. Ajo eshte tmerruar dhe pas kesaj ka vrapuar 2 kate me siper dhe ka tentuar te hidhet nga ballkoni i katit te 5 te shkalleve. Kjo ngjarje ka marre dhene ne lagjen Ali Demi ne tirane. Gjithcka ka ndodhur te dielen ne pasdite kur vajza sapo kthehet nga gjyshja e saj ku kishte qendruar disa ore per vizite.
Por sic duket K.E ( E ema ) nuk e ka llogaritur kohen sic duhej dhe eshte kapur mat. Pasi komshinjte kane lajmeruar “Burrin” e vetem legjitim te shtepise G.E , Ai mesohet te kete bere gati procedurat e divorcit dhe duket sikur vajza ka qellim te jetoje me te atin.

I kerkon Genta Ismailit fejese para kameres (VIDEO)

Kjo video mund t'i inkurajojë djemtë që ta provojën fatin për t'i kërkuar fejesë këngëtares Genta Ismaili, për disa arsye. Një se akoma është beqare, dy se shumë është e bukur dhe tre se edhe po mos tju jap përgjigje pozitive (për çka është më se e sigurtë), mund ta përqafosh nxehtë, sikur që bëri ky djali në video Për më shumë video në vijim:

Prishtinaliket tu e Dridh prapanicen (VIDEO)

Prishtinaliket tu e Dridh prapanicen (VIDEO)

Martohet STRESI me nje Bukuroshe (v!d3o)

Martohet STRESI me nje Bukuroshe (v!d3o) jane bere publike disa foto qe shihet Stresi me nje bukuroshe ne kurore, presim ne ditet ne vijim te bejm publine edhe ndonje video me kete dasme!

Truprojat e Messit rrezojne per toke nenen me te bijen (VIDEO)

Në prag të ndarjes së çmimit “Topi i Artë” në Cyrih, pjesëtarët e sigurimit të futbollistit më të mriz në botë, Leo Messi aq shumë e kanë ruajtur argjentinasin saqë në një moment derisa ai ka hyrë në sallë brutalisht e kanë shtyrë një nënë me të bijën e saj të vogël të cilat më pas kanë rënë për toke.
Në masën e grumbulluar për Messin, sigurimi definitivisht nuk ka bërë dallim në mesin e njerëzve, ndërsa qëllimin e vetëm e kishin që askush i gjallë mos ta prek fituesin e “Topit të Artë”.
Një grua me të bijën e saj të vogël tentuan të marrin autograf nga argjentinasi, kurse sigurimi ka reaguar në mënyrë të vrazhdë, duke shkaktuar rrëmujë.
Cfarë është edhe më e rendë, Messi ka parë së çfarë ndodhi dhe në vend që të ndalet, t’i ofroj ndihmë nënës me të bijën, apo të paktën të tregoj keqardhje, ai ka vazhduar të ecë i frikësuar se mos po e prek dikush dhe mund ta ‘shkrijë’! (ORAinfo)

Kjo eshte zedhenesja se-ksi e Partise Demokratike

Laura Vorpsi është zëdhënësja më e re e Partisë Demokratike. Ndryshe nga Partia Socialiste, PD-ja i ka kushtuar shumë rëndësi imazhit që përcjell mesazhet politike.
Vorpsi ka zëvendësuar gazetaren Silvi Bardhi, e cila punoi për pak muaj si zëdhënëse e partisë në pushtet. Vorpsi është pedagoge dhe gjithashtu punon edhe si modele përveçse është ‘imazhi’ i PD-së.

Tuna e tregon... ne kameren e fshehur (VIDEO)

Tuna e tregon... ne kameren e fshehur (VIDEO)
Kengetarja shqiptare nga Shkupi, Altuna Sejdiu e tregoi fytyren e vet te vertete gjate kameres se fshehur qe iu be nga tv Alsat. Ajo fyen rende aktorin e kameres, e bile ne disa raste edhe e kencenon se...
Per me shume shikoni video ne vijim:

Sharja ma brutale qe keni mujt me ni najher nga nje Kosovar, tu i sha kta t'Shipnise (Video) /ngo me ndegjojsa

Sharja ma brutale qe keni mujt me ni najher nga nje Kosovar, tu i sha kta t'Shipnise (Video) /ngo me ndegjojsa

2 Persona Futen ne nje top dhe deshirojn te kenaqen mirpo Vdesin te dyt (Video)

2 Persona Futen ne nje top dhe deshirojn te kenaqen mirpo Vdesin te dyt (Video)

Adelina Berisha pa te brendshme (zogu n'fushe) V!de0

Adelina Berisha pa te brendshme V!de0 (zogu n'fushe)

Ja si terhiqet vemendja e meshkujve , 100% funksionale (VIDEO)

Ja si terhiqet vemendja e meshkujve , 100% funksionale (VIDEO)
Kjo eshte vajza e cila ne rruge provokon nje mashkull vetem per tua terhequr vemendjen. Mjaft bukuroshe , shume terheqese , mjafton vetem te hece dhe suksesi eshte i garantuar ! Per me teper ndiqni pamjet !

Shqiptaret Tu loz me kallashnikov shikone se si gjuhen mes veti SKANDAL (video)

Shqiptaret Tu loz me kallashnikov shikone se si gjuhen mes veti SKANDAL (video)

Spajperisti Gjerman Tregon ne Tv qysh i vran shkijet (video)

Spajperisti Gjerman Tregon ne Tv qysh i vran shkijet (video)

Shikoni kta 2 djem si e gjujn Gomarin nga kodra me kembe (Zoti i vraft)

Shikoni kta 2 djem si e gjujn Gomarin nga kodra me kembe (Zoti i vraft)

LEDRI dhe TUNA kalojn naten bashk..! (V!DEO)

Siq duket Ledri kalon nje kohe te lire me Tunen?? per kete foto eshte fol shume se kush ne te vertet eshte mirpo u vertetua se eshte Tuna, ditet ne vijim shpresojm tju sjellum edhe nje Video qe do e verteton kete qe eshte duke u folur kohen e fundit per Ledrin dhe Tunen! A eshte e vertet a jo mbetet te shihet ne ditet ne vijim?!

Vrasje ne darsum, duke ber shaka (video)

Vrasje ne darsum, duke ber shaka (video)

Darsma Shqiptare ma e Trent qe keni mujt me pa deri sot (Tu gju pare me thas) VIDEO

Darsma Shqiptare ma e Trent qe keni mujt me pa deri sot (Tu gju pare me thas) VIDEO

Zbulohet shkaktari i Zhiletes ne Buke ne Mitrovice VIDEO

Zbulohet shkaktari i Zhiletes ne Buke ne Mitrovice VIDEO Rasti i disa ditëve më parë në Mitrovicë, ku në një familje hasi në një mjet të mprehtë (zhiletë) në bukë, ka bërë të shndërrohet në subjekt humori i formave të ndryshme. Një improvizim simpatik është lansuar këto ditë së fundmi, ku pretendohet se zhileta ka përfunduar në bukë, shkaku i thyerjes së zemrës së bukëpjekësit.

Kafeneja Jone : (Promo) episodi 304 VIDEO

Kafeneja Jone : (Promo) episodi 304 VIDEO Promo e episodit 304 i cili do te transmetohet me daten 14-Janar-2013 ne RTK ne ora 20:20 , dhe ne ora 21:00 ne RTK ose ne Argetohu-Online.blogspot.com

Nora hapet shume, tregon pjeset intime ne publik…

Qe skena do atraktivitet, kete gje e kane deshmuar edhe kengetaret tona te reja, te cilat gjithmone mundohen te sjellin diçka me speciale per fansat e tyre,  veçanerisht neper koncerte. Muaji i Ramazanit si duket nuk i ka penguar aspak koncertet e kengetareve, perkundrazi po ua shton punen atyre.

Kete radhe vendosem te komentojme daljet e fundit te dy kengetareve seksi kosovare, Genta Ismajli dhe Nora Istrefi.

As Zajmina nuk perfundon vitin pa e treguar Zogun neper V!de0

As Zajmina nuk perfundon vitin pa e treguar Zogun neper V!de0 e cila ne nje mbremje ne Prishtine ajo papritmas zbulon "zogun" duke performuar play back ne nje nga lokalet ketu ne Prishtine, e cila ne ate moment e kalli publikun qe ishte prezent ne ate lokal!

Shkendija Mujaj ne shtrat me Rilindin ish te dashurin e Tunes V!de0

Eshte zbuluar nje video e re e Shkendije Mujaj ku shihet me nje djale ne shtrat i cili sipas disa pohimeve thuhet se ky eshte ish i dashuri i Tunes i ashtuqujtur Rilind, oret ne vazhdim do sjellim edhe videon e plote!

Shikoni si reagoi Ronaldo kur Messit i dhurohet Topi i Arte (Video)

Lionnel Messi zgjidhet futbollisti i vitit 2012.Messi e fiton këtë qmim për të katërten herë radhazi.FIFA ka publikuar formacionin më të mirë të vitit. Në ceremoninë që po mbahet në Zurich, FIFA ka zgjedhur këtë formacion ku të gjithë lojtarët janë të Barcelonës dhe Realit, përveç Radamel Falcaos që përbin sulmin si lojtar i Athletico Madridit.Casillas, Ramos, Pique, Alves, Marcelo, Xavi, Alonso, Iniesta, Messi, Falcao, Ronaldo.

Jeta luksoze e vajzes shqiptare qe i vodhi parate babait

Shkëlqim Buziu, babai i 18-vjeçares hajdute, Fatma, shpjegon për  gazetën Panorama skemën e vjedhjes nga e bija.
“Vajza vinte rrallë në shtëpi. Nuk është se e kisha me qejf dhëndrin e ri. Madje unë kam qenë kundër që vajza ime të merrte atë maskara për burrë (25-vjeçari Ismail Xhindi), por pasi mbaroi shkollën e mesme ajo iku nga shtëpia nuk më ngeli veçse të thosha se e kam fejuar vajzën”, deklaron Shkëlqimi.
Sipas tij “truri” i vjedhjes është bashkëjetuesi i vajzës.
“Ai e ka detyruar vajzën time që të vjedhë paratë e hallës së saj. Madje unë e akuzoj atë palaço (Xhindin) se ai vetë e ka hapur kasafortën dhe i ka marrë lekët dhe frangat, por i ka bërë presion vajzës time që të mos tregojë të vërtetën dhe ta marrë përsipër vjedhjen. Nuk ka mundësi që vajza ime ta ketë çmontuar vetë kasafortën se ajo është shumë e madhe dhe e rëndë”, deklaron ai.
Në një rinumërim të lekëve, pasi e motra i kishte dhënë që t’iu bashkëngjiste edhe ca franga, ai ka konstatuar mungesën e shumave të mëdha.
“Menduam që t’i numërojmë edhe njëherë të gjitha paratë e motrës sime duke i veçuar nga disa kursime të miat si peshkatar. Kur përfunduam numërimin, u shokova. Kontrollova mirë e mirë kasafortën dhe pashë se asaj i ishin çmontuar vidat nga poshtë. Gati fillova të marr fund si rob dhe fillova të vras mendjen se kush mund t’i kishte marrë. Atëherë nisa të mendoj për jetën e sime bije muajt e fundit; asnjëri prej tyre nuk punonte, por ama kishin marrë një apartament në qendër të Durrësit dhe e kishin mobiluar si shtëpi pasanikësh, hyje me mend e dilje pa mend. Fatma dhe Ismaili kishin marrë edhe dy lokale të shtrenjta me qira, shkonin në udhëtime me dhëndrin dhe së fundmi dhëndri kishte blerë një Benz luksoz “Regina” etj. I mora në telefon dhe u thashë të vinin nga unë për vizitë. Kur erdhën, i vura me shpatulla për muri dhe e pranuan se i kishin marrë lekët, por thanë se i kishin shpenzuar. U larguan dhe më sollën vetëm 6 milionë lekë të vjetër. Vetëm kaq na kanë mbetur më thanë të dy”, ka deklaruar i ati në polici.
Sipas tij, e gjithë shuma e vjedhur janë paratë nga siguracioni i motrës në Zvicër pas një aksidenti të bashkëshortit.
Ai paralajmëron dhëndrin që t’i paguajë të gjithë shumën e vjedhur, përndryshe do të hakmerret ndaj tij.
Pas vdekjes së bashkëshortes, Shkëlqimi është ndarë edhe me gruan e dytë pas konflikteve për humbjen e të hollave dhe vetëm së fundmi ka mësuar se mungesa e parave i vinte nga vajza e madhe dhe jo nga bashkëshortja e dytë.

Video Ekskluzive: Rrezimi i avionit serb nga UCK

Video Ekskluzive: Rrezimi i avionit serb nga UCK

Fotografi e rralle: Hashim Thaqi me kallashnikov ne dore

Në një fotografi të siguruar nga Argetohu-Online.blogspot.com, kryeministri Hashim Thaçi shihet i uniformuar dhe me kallashnikov në dorë në fshatin Vuçak të Drenasit. Në këtë fotografia që besohet së është shkrepur dikur në verën e vonshme të vitit 1998, bashkë me kryeministrin Thaçi është edhe Ferat Shala, ish drejtor i kombinatit metalurgjik “Trepça”. (ORAinfo)

Opsss ja dhe Rita Ora tregon Zogun V!de0

Holly Hagan ka shkruar ne Twitter per kengetaren Rita Ora se eshte nje femer e pamoralshme. Flokekuqja Holly publikoi thashethemnajen se Jay Z po mashtronte gruan e tij, Beyonce, per kater vjet me radhe, me Riten, e cila eshte mikeshe e çiftit te fuqishem ne boten e muzikes.  Por s’mund te rrinte pa folur vete kengetarja per keto akuza te renda. Ajo ka shkruar menjehere ne Twitter me tone te ashpra, duke thene se Hagan po kerkon vemendje nepermjet emrit te saj, se fundmi ajo fotografohet ne nje moment te veshtire duke pozuar te brendshmet e saj.

Vajza 16 vjecare Se'ks ne shkolle me shokun e saj 15 vjecar

Nje vajz nga Micigan Alison Ashlon eshte kapur mat me shokun e saje te banges nderkoh qe po kryenin mardhenje sek suale
Intervista qe i eshte bere djalit: Ishim duke mesuar dhe te tjeret dolen na klasa per pushimin e drekes nderkoh qe vajza ne fjale me ngacmonte , dhe me kerkoj te benim se ks dhe une ju pergjigja me fjalen PO, ky lajm ka lene te shokuar shume media akmerikane ashtu dhe boterore.Intervista qe i eshte ber vajzes: Desha te provoja se cfar kenaqesie te jepte sek si ne mosh te re