Genta Ismajli “E kam provuar”

Genta Ismajli do publikoje nje kenge te re kete fundvit. Behet fjale per nje balade e cila titullohet “E kam provuar” nje kompozim i Virusit me tekst te Arsim Bunjakut dhe qe sic mesojme ka per te qene nje nder kenget me te dhimbshme te kenduara nga Genta.
Per kete kenge do te realizohet edhe nje videoklip, por do ju duhet te prisni edhe ca,sepse xhirimet ende nuk kane filluar. Nderkohe fansat e Gentes mund te degjojne premieren e kesaj kenge ne programin festiv “Ne rruge per 2013″ ne Klan Kosova. Suksese Genta!