Opsss ja dhe Rita Ora tregon Zogun V!de0

Holly Hagan ka shkruar ne Twitter per kengetaren Rita Ora se eshte nje femer e pamoralshme. Flokekuqja Holly publikoi thashethemnajen se Jay Z po mashtronte gruan e tij, Beyonce, per kater vjet me radhe, me Riten, e cila eshte mikeshe e çiftit te fuqishem ne boten e muzikes.  Por s’mund te rrinte pa folur vete kengetarja per keto akuza te renda. Ajo ka shkruar menjehere ne Twitter me tone te ashpra, duke thene se Hagan po kerkon vemendje nepermjet emrit te saj, se fundmi ajo fotografohet ne nje moment te veshtire duke pozuar te brendshmet e saj.