Publikohet nje foto jo e mire per Qiljeten, Arian Qani ja fut "pellumbin" permas...

Publikohet nje foto jo e mire per Qiljeten, Arian Qani ja fut "pellumbin" permas...
Ne promovimin e Librit “Enver Hoxha” te gazetarit Blendi Fevziu, mes qindra te ftuarish VIP politikane dhe gazetare, kane qene te ftuar dhe moderatori i ”Zone e Lire”  Arian Cani dhe kengetarja Ciljeta Xhilaga.Nje cast i pakendshem ka ndodhur ndermjet te dyvefotografi i mbremjes e ka kapur pa mendje Arianin duke qendruar ngjitur mbrapa trupit te Ciljetes me sy te mbyllura, ne pamje te pare fotoja tregon duart e Canit te futura ne xhepa e te mbeshtetur ne prapanicen e Ciljetes, e cila duket sikur e ka mendjen diku tjeter./shqiperia.ca